Your webbrowser is outdated and no longer supported by Microsoft Windows. Please update to a newer browser by downloading one of these free alternatives.

Doskonały, delikatny smak i szeroki wybór wariantów smakowych – to dzięki tym cechom Delma gości w tak wielu polskich domach. Teraz natomiast będziemy mogli sięgnąć po zupełną nowość – Delmę Multiwitamina, która zawiera bogactwo witamin wspomagających prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Czas na pyszne zdrowe śniadanie!

Delma od ponad 20 lat towarzyszy polskim rodzinom. Ulubiona przez Polaków Delma Extra jest obecna w co trzecim polskim domu! Docenia się ją za jakość i szeroką gamę smaków (maślany, ze szczyptą soli, o smaku wiejskiego masełka, wiejskiego bochenka i wiejskiej śmietanki). Co więcej, od razu po wyjęciu z lodówki jest gotowa do użycia – śniadanie pojawia się na stole w mig. I tak samo szybko kanapki z Delmą Extra znikają z talerzy!

Co ważne, od początku swego istnienia marka Delma wykorzystuje w swoich produktach wysokiej jakości oleje roślinne, nie korzystając przy tym z technologii utwardzania tłuszczów, dzięki czemu stanowią one zdrową propozycję dla całej rodziny.

Delma dla szkolnych stołówek

Marka Delma jest inicjatorem programu „Extra Szkolna Stołówka” skierowanego do szkół podstawowych. Jego celem jest poprawa warunków, w jakich dzieci spożywają posiłki w szkole, oraz edukacja dotycząca kształtowania właściwych nawyków żywieniowych i niemarnowania żywności. W 2 edycjach programu wzięło udział ponad 800 szkół, a 10 placówek wygrało remont stołówki o wartości 30 000 pln. Podejmowane przez Delmę działania przyczyniły się do tego, że otrzymała ona tytuł „Rodzinnej Marki Roku 2018”.

NOWOŚĆ! Delma Multiwitamina

Teraz marka Delma będzie jeszcze mocniej dbać o wszystkich członków rodziny, w tym także tych najmłodszych. Właśnie na sklepowych półkach debiutuje bowiem Delma Multiwitamina. W jej składzie znajdują się witaminy, takie jak A, B2, B6, B1, B12 oraz D, która pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zapewnia prawidłowe funkcjonowanie mięśni. Już 2 kanapki z Delmą Multiwitamina to istotna porcja witamin!

Warianty Smakowe

Tradycyjny smak masła w klasycznej Delmie Extra Maślany Smak niezmiennie sprawia, że kanapki smakują doskonale i szybko znikają z talerzy.

Delma Extra o Smaku Wiejskiego Masełka jest jedną z propozycji inspirowanych tradycyjnymi smakami.

Nowa Delma Multiwitamina została stworzona, by dostarczać cennych dla zdrowia składników.