Your webbrowser is outdated and no longer supported by Microsoft Windows. Please update to a newer browser by downloading one of these free alternatives.

Polskie rodziny doceniają markę Delma za smak i jakość już od ponad 20 lat. Potwierdza to przyznany jej tytuł Rodzinnej Marki Roku 2018!

Rodzinna – bo rodziny ją kochają!

Delma gości w polskich domach już od ponad dwóch dziesięcioleci. O tym, jak mocna ufają jej polskie rodziny, świadczy fakt, że dziś jest liderem w swojej kategorii produktów. Jest niezwykle chętnie wybierana przez konsumentów jako pomoc w przygotowywaniu rodzinnych śniadań. Mogą oni sięgać po produkty z szerokiego portfolio marki – m.in. o smaku maślanym, wiejskiego bochenka, wiejskiej śmietanki, ze szczyptą soli. W każdym wydaniu jest to extra pyszne śniadanie!

Rodzinna – bo remontuje szkolne stołówki

Delma jest inicjatorem programu Extra Szkolna Stołówka, którego założeniem jest poprawa warunków, w jakich dzieci w szkołach spożywają posiłki, i edukacja w zakresie właściwych nawyków żywieniowych. Dzięki tej akcji marka pomaga realizować te cele rodzicom i polskim placówkom oświatowym. Dotychczas w programie wzięło udział ponad 800 szkół. W 10 z nich dzięki Delmie zostały wyremontowane stołówki, a w ponad 100 zostały przeprowadzone warsztaty mądrego gospodarowania żywnością.

Rodzinna – bo dba o zdrowie całych rodzin

Marka Delma chce odpowiadać na potrzeby, jakie sygnalizują polskie rodziny. Wie, jak ważne jest pełnowartościowe śniadanie, które można przygotować szybko, a o którym wiemy, że na pewno będzie smaczne. Dlatego właśnie w sklepach pojawia się nowość – Delma Multiwitamina. Jej skład został wzbogacony o witaminy, takie jak A, B2, B6, B1, B12 oraz D, która pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zapewnia prawidłowe funkcjonowanie mięśni. Już 2 kanapki z Delmą Multiwitamina to istotna porcja witamin!

Warianty Smakowe

Delma Extra o Smaku Wiejskiego Masełka jest jedną z propozycji inspirowanych tradycyjnymi smakami.

Apetyczny zapach świeżych kromek chleba, wypełni Twoją kuchnię i przyciągnie do stołu całą rodzinę.

Wyjątkowa propozycja Delmy Extra inspirowana tradycyjnymi smakami.