Your webbrowser is outdated and no longer supported by Microsoft Windows. Please update to a newer browser by downloading one of these free alternatives.

Pełnowartościowe śniadanie szybko, prosto i bardzo smacznie? Teraz to możliwe – z Delmą Multiwitamina! Jej skład cechuje bowiem bogactwo witamin, które doskonale wzbogacą jadłospis wszystkich członków rodziny, także tych najmłodszych. Już 2 kanapki z Delmą Multiwitamina to istotna porcja witamin!

Nowa Delma Multiwitamina została stworzona, by dostarczać cennych dla zdrowia składników. Polecana jest wszystkim członkom rodziny, również najmłodszym, dla których śniadanie jest niezwykle ważną częścią codziennego jadłospisu. Nowy produkt zawiera bowiem witaminy, których zadaniem jest m.in. wspieranie zdrowia i rozwoju dzieci i młodzieży. Wśród nich znajdują się:

  • witamina A, która pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego
  • witamina B2, która przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego
  • witamina B6, która powoduje zmniejszenie uczucia zmęczenia i znużenia
  • witamina D, która pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni
  • witamina B12, która wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego
  • witamina B1, która pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych

Taki skład sprawia, że nowość od Delmy stanowi doskonałą pomoc w przygotowaniu pełnowartościowego śniadania. Już 2 kanapki z Delmą Multiwitamina to istotna porcja witamin!

Smacznie o poranku

Cała rodzina doceni także smak, jakim cechuje się Delma Multiwitamina – kremowy, doskonale zbalansowany. Dzięki temu poranne kanapki w mgnieniu oka znikają z talerzy. Kanapki z Delmą i warzywami to również doskonała opcja na drugie śniadanie do szkoły.

Delma Multiwitamina wyróżnia się na sklepowej półce atrakcyjnym opakowaniem. Wzrok przyciągają widoczne ranty w kolorze różowym. Na opakowaniu znajduje się szczegółowa informacja dotycząca składu i zawartości witamin.

Bez konserwantów, z wysokiej jakości oleju

Co ważne, Delma Multiwitamina nie zawiera konserwantów. Ponadto, od początku swego istnienia marka Delma  wykorzystuje w swoich produktach wysokiej jakości oleje roślinne, nie korzystając przy tym z technologii utwardzania tłuszczów, dzięki czemu stanowią one zdrową propozycję dla całej rodziny.

 

Warianty Smakowe

Nowa Delma Multiwitamina została stworzona, by dostarczać cennych dla zdrowia składników.

Tradycyjny smak masła w klasycznej Delmie Extra Maślany Smak niezmiennie sprawia, że kanapki smakują doskonale i szybko znikają z talerzy.

Delma Extra o Smaku Wiejskiego Masełka jest jedną z propozycji inspirowanych tradycyjnymi smakami.